09367170779

طرح پرداز

طرح پرداز : از لینک های زیر استفاده نمائید

طرح پرداز
طرح پرداز

طرح پرداز  هنگامی پا به عرصه رقابت نهاد که حتی کسی فکرش را هم نمیکرد که گروهی با استفاده از نوآوری های متعدد خود بتواند موفقیت خود را تضمین کند.

 درتیر ۱۳۸۸ اولین چت روم طراحی شده توسط گروه را در بستر اینترنت قرار داد،هر چند که مشکلات گزارش از آن کم نبود(!) ولی بلاخره در مدت زمان کمی اکثر مشکلات حل شد.این گروه در طی چند ماه آنچنان پیشرفت کرد توانست به پای بسیاری از رقبای خویش برسد

سرانجام پس از ۹ ماه طرح پرداز لازم داشت تا ساختاری دقیق داشته باشد به همین دلیل گروه  زیر نگاه های دقیق و سنگین رقبا به جذب نیروی های متخصص پرداخت و برای هر دپارتمان وظیفه ای مشخص کرد.در کمتر از ۳ ماه گروه طرح پرداز توانست از لحاظ پاسخگویی،کیفیت و امکانات از سایر رقبای خویش جلو بزند و بتاخت بسوی پیشرفت خود حرکت کند.

 از گروهی ایده گرا و نو آور است که توانسته با خلاقیت های متعدد خود توجه بسیاری را جلب کند.اما مدیران اصلی طرح پرداز همیشه کیفیت و رضایت مشتریان خود را بر سود و منفعت شخصی ترجیه  و از فروش بی رویه محصولات گروه طرح پردازجلوگیری کردند.

 در حال حاضر با دپارتمان های فروش و مالی،فنی و پشتیبانی بعد از فروش و هیئت نظارت بر چت روم ها به خدمت رسانی به مشتریان طرح پرداز میپردازد.لازم به ذکر است که هر دپارتمان از دارای یک کارشناس مسئول و تعدادی کارشناس تشکیل شده و همه دارای تخصص لازم و کافی میباشند.

با تمام نوشته بالا کمی متوجه فشار بی نهایت سنگینی که بر دوش این گروه است شده اید و مطمئن باشید این گروه هر روز از روز قبل پله ای بالاتر است

   با آرزوی موفقیت شما و سربلندی گروه طرح پرداز

echo __("Tool to insert static images in the corners of the page")